Millenium PR Agencija za upravljanje komuniciranjem

Eva De Zan

Savjetnik - voditelj tima

eva.dezan@mpr.hr

Diplomirana politologinja smjera Odnosi s javnošću i Međunarodni politički odnosi sa preko dvije godine iskustva rada u odnosima s javnošću. Radila kao urednica sportskog programa Radio Studenta, kao glavna urednica, voditeljica i novinarka prve hrvatske interet televizije Smart TV.

S radom na području odnosa s javnošću započela praksom u Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta 2005.

Od 2006. godine zaposlena u Millenium promociji kao savjetnica za odnose s javnošću. Sudjelovala i operativno vodila velik broj komunikacijskih projekata za klijente kao što su Zaklada Ana Rukavina, L'Oreal ADRIA, Hypo Alpe-Adria-Banka i CROATIA zdravstveno osiguranje. S projektom Lansiranje Zaklade Ana Rukavina osvojena je Grand PRix nagrada Hrvatske udruge za odnose s javnošću za godinu 2008. u kategoriji Odnosi s javnošću u nevladinom sektoru.

Završava napredni program Chartered Institute of Public Relations. Radi i kao novinarka u tjedniku Lisa gdje piše putopise.

Fujitsu

30.08.2010

Novi Fujitsuov LIFEBOOK AH530 GFX model za izvrsne grafičke performanse

Fujitsu je predstavio novi model - LIFEBOOK AH530 s vanjskom grafičkom karticom koja sadrži 1 GB dedicirane video memorije. Ovaj model upotpunjava Fujitsuovu paletu u segmentu višenamjenskih prijenosnika, pružajući izbor modela za svačije potrebe.

Millenium promocija je službena agencija za odnose s javnošću Fujitsua u Hrvatskoj.

Saznajte više

SPOMENIK HRVATSKE POBJEDE "OLUJA 95"

05.08.2010

Za izgradnju SPOMENIKA HRVATSKE POBJEDE "OLUJA 95" pozivima građana prikupljeno 516.477,00 kuna

Velikom humanitarnom akcijom za izgradnju SPOMENIKA HRVATSKE POBJEDE "OLUJA 95" u Kninu pozivima građana prikupljeno je 516.477,00 kuna. Na broj 060 9009  stiglo je više od 80.000 poziva građana. Uz ova sredstva Vlada Republike Hrvatske osigurala je dodatnih 2,5 milijuna kuna za izgradnju Spomenika.

Millenium promocija je komunikacijski partner projekta.

Saznajte više

MPR ANALITIKA

"Prikupljanje informacija je samo polovica obavještajnog posla", rekao je Stevan Dedijer otac "business intelligencea". MPR Analitika omogućuje Vam lakšu potragu za informacijama koje imaju vrijednost u pet najvažnijih područja djelovanja: mediji, unutarnja politika, malo i srednje gospodarstvo, pridruživanje EU i pretpristupni programi.

SAZNAJTE VIŠE:
Politička analitika
Analiza medija